IntoEars Brielle

Medisch Centrum Brielle
Amer 21
3232 HA Brielle
Telefoon 0181 - 893 380 Maandag tm vrijdag 9 -17 uur
E-mail brielle@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Eindhoven

Gezondheidscentrum de Parade
Ds. Th. Fliednerstraat 133
5631 MD Eindhoven
Telefoon 040 - 303 08 20 Maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag 9 -17 uur
E-mail eindhoven@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Hoogvliet

Medisch Centrum Stelle
Stelle 12e
3191 KE Hoogvliet
Telefoon 010 - 416 56 20 Maandag tm donderdag 9 -17 uur
E-mail hoogvliet@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Heerlen vanaf 23 maart 2015

Jongen Optiek, 1 e etage
Akerstraat 12
6411 HA Heerlen
045 30 30 350 van 9 -17 uur
E-mail info@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Rhoon

Care & Wellness Portland
Langstraat 11 - 12
3162 WC Rhoon - Portland
010 - 210 08 25 Maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag 9 -17 uur
E-mail rhoon@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Tilburg

Dr. Deelenkliniek
Dr. Deelenlaan 8b
5042 AD Tilburg
013 - 592 00 92 Maandag tm vrijdag 9 -17 uur
E-mail tilburg@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Krimpen a/d IJssel

Gezondheidscentrum Krimpen
Groenendaal 1
2922 CJ Krimpen a/d IJssel
0180-550135 Maandag tm vrijdag 9 -17 uur.
E-mail krimpen@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Hoor & Tinnituskliniek Maastricht

Zorgpark Scharn
Vijverdalseweg 4
6226 NB Maastricht
043-303 00 01 maandag tm woensdag en vrijdag 9 - 17 uur
E-mail maastricht@intoears.nl

Routebeschrijving