IntoEars Brielle

Medisch Centrum Brielle
Amer 21
3232 HA Brielle
Telefoon 0181 - 893 380
E-mail brielle@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Eindhoven

Gezondheidscentrum de Parade
Ds. Th. Fliednerstraat 133
5631 MD Eindhoven
Telefoon 040 - 303 08 20 maandag tot en met vrijdag 9 -17 uur
E-mail eindhoven@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Hoogvliet

Medisch Centrum Stelle
Stelle 12e
3191 KE Hoogvliet
Telefoon 010 - 416 56 20 maandag tm donderdag 9 -17 uur
E-mail hoogvliet@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Heerlen vanaf 9 mei 2015

Jongen Opticiens & Optometrie, 1e etage
Akerstraat 12
6411 HA Heerlen
Telefoon 045-30 30 350 dinsdag woensdag donderdag van 9 -17 uur
E-mail heerlen@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Rhoon

Care & Wellness Portland
Langstraat 11 - 12
3162 WC Rhoon - Portland
Telefoon 010 - 210 08 25 maandag,dinsdag, donderdag en vrijdag 9 -17 uur
E-mail rhoon@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Tilburg

Dr. Deelenkliniek
Dr. Deelenlaan 8b
5042 AD Tilburg
Telefoon 013 - 592 00 92 maandag tm vrijdag 9 -17 uur
E-mail tilburg@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Krimpen a/d IJssel

Gezondheidscentrum Krimpen
Groenendaal 1
2922 CJ Krimpen a/d IJssel
Telefoon 0180-550135 maandag tm vrijdag 9 -17 uur.
E-mail krimpen@intoears.nl

Routebeschrijving

IntoEars Hoor & Tinnituskliniek Maastricht

Zorgpark Scharn
Vijverdalseweg 4
6226 NB Maastricht
Telefoon 043-303 00 01 maandag tm woensdag en vrijdag 9 - 17 uur
E-mail maastricht@intoears.nl

Routebeschrijving